Site Rengi

Tavuklu Pilav Ayran Lokma Menüsü

03.06.2020
1.126
Tavuklu Pilav Ayran Lokma Menüsü

Tavuklu Pilav Ayran Lokma Menüsü

Geleneksel lezzetlerimizden olan tavuklu pilav, ayran ve lokma tatlısının kombin olarak sunulduğu menüler lokantalarda müşterilere sunulurken, davet ve toplantıların da bir numaralı ikramlık çeşidini oluşturuyor. Düğün yapan, kına gecesi düzenleyen, mevlüdi şerif okutan çoğu kişi misafirlerine tavuklu pilav ayran lokma menüsü ikramı yapabiliyor. Ev ortamında yemek yapmaktan daha uygun fiyata maledilen bu menüler, hem daha temiz bir şekilde ikram edilmeyi de sağlıyor. Davetlilerin de beğenisini toplayan bu ikramlık, her damak tadına uyum sağladığı için tüm davetliler bu sayede lezzetleri tadabiliyor.

Tavuklu Pilav Ayran Menüsü Nasıl Hazırlanıyor?

Düğünlerin de vazgeçilmez ikramlıkları arasında bulunan tavuklu pilav ayran lokma menüsü uygun fiyatlı oluşuyla da düğün sahiplerini bütçe konusunda zorlamıyor. Döner satışı yapan ve bu hizmeti veren firmalar bu kombinlerle güzel bir şekilde düğün ikramlıklarını hazırlıyor. Bu hizmetin alınması bu özel günde ev sahiplerinin yükünü hafifletirken, davetlilerin de beğenmesini sağlıyor. Özel tabaklarda ikram edilen bu menü, kalabalık ortamda da dökülme, atılma gibi istenmeyen durumlara da yol açmamış oluyor. Hizmetin alındığı firmanın kalitesi, bu menünün lezzetini ortaya çıkarıyor. Kullanılan malzemelerin temiz ve taze olması lezzette büyük etki yaratırken, ustasının tecrübesi de önem taşıyor. Farklı lezzetleri içeriğinde barındıran bu menü, her yemek zevkine de uyum sağlıyor.

Tavuklu Pilav Ayran Lokma Menüsü Pahalı Mı?

Özel gün ve davetler için ikramlık olarak kullanılan tavuklu pilav ayran lokma menüsü böyle bir gün için evde yemek yapmaktan çok daha ekonomik bir fiyata maloluyor. Kişiler bu menüyü kişi sayısına uygun olarak seçerek, yemek pişirme, aşçı tutma, sunum malzemesi alma gibi detaylarla uğraşmadan daha kolay bir şekilde halledebiliyor. Güzel ve lezzetli bir ilramlık olan bu kombin, davetlilerin beğenisini sağlarken, sunum olarak da göz dolduruyor. Ortamda güzel bir görüntü sağlayan bu menü, kişilerin de zevkle ve isteyerek tükettiği lezzetleri içinde barındırıyor. Pilavının ve tavuk etinin lezzeti, lokma tatlısının zerafet ve ayranının sadeliğiyle buluştuğunda ortaya tam da aranılan ziyafet masalarının görüntüsü çıkıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.